Театральна весна 2017

30 березня 2017 - Stanley

 

Напередодні Всесвітнього дня театру, вже 13 рік поспіль, проводиться районний фестиваль театрального мистецтва «Дергачівська театральна весна».

На Дергачівщині знають, люблять і розвивають аматорський театр, що підтверджується з року в рік збільшенням театральних колективів та їх різноманітним репертуаром. Цьогорічний фестиваль «Дергачівська театральна весна - 2017» зібрав 17 театральних аматорських колективів з 15 клубних закладів району, які запропонували глядачам програму широкого спектру: від уривків казок та театральних гумористичних мініатюр до класики української та зарубіжної драматургії.

У цьому році фестиваль проходив у два дні 25 і 26 березня на базі двох клубних закладів, які неодноразово підтверджували високий рівень аматорського театрального мистецтва: у Вільшанському сільському Будинку культури і Козачолопанському сільському Будинку культури.

За результатами конкурсного дня 25 березня журі визначили переможця та вручили дипломи у номінаціях:
- у номінації «краще музичне оформлення» дипломи отримали:
драматичний гурток «Теремок», керівник Ліпіч Н.П., Подвірський СК;
драматичний гурток «Джерело», керівник Галковський Д.О., Полівський СК.
- у номінації «кращий сценічний костюм» дипломи отримали:
дитячий театральний колектив «Амік», керівник Карпенко М.О., Вільшанський СБК; драматичний колектив «Етюд», керівник Швецова В.П., Солоницівський ДК «Орлятко»;
- у номінацій «актуальність сценічного матеріалу» диплом отримав
дитячий театральний колектив «Амік», керівник Карпенко М.О., Вільшанський СБК;
- у номінації «високий художній рівень сценічного матеріалу» диплом
отримав дитячий театральний колектив «Амік», керівник Карпенко М.О., Вільшанський СБК;
- у номінації «кращий дует» дипломи отримали: Вікторія Дадаєва і Володимир Гавренко, гурток театрального мистецтва «Кураж» Гаврилівського СК;
- у номінації «краща дитяча роль» дипломи отримали: Ярослав Усик і Ксеня Бойченко, драматичний колектив «Етюд», Солоницівський ДК «Орлятко»; Володимир Сівицький, театральний гурток «Мармелад», Пересічанський СБК; Микола Трегуб, дитячий театральний колектив «Веселка», Протопопівський СК;
- у номінації «краща жіноча роль» дипломи отримали: Марина Красільник, дорослий театральний колектив «Антракт» Протопопівського СК; Світлана Цабенко, дорослий театральний колектив «Утюг», Вільшанський СБК; Віта Нечепоренко, театральний гурток «Вечорниці», Григорівський СК;
- у номінації «краща чоловіча роль» дипломи отримали: Ігор Василевський, театральний гурток «Вечорниці», Григорівський СК; Микита Колісник, дитячий театральний колектив «Амік», Вільшанський СБК;
- у номінації «краща режисерська робота» дипломи отримали: драматичний колектив «Етюд», керівник Швецова В.П., Солоницівський ДК «Орлятко»; театральний гурток «Мармелад», керівник Марченко В.С., Пересічанський СБК.

Диплом ПЕРЕМОЖЦЯ отримав Вільшанський сільський Будинок культури, керівник Карпенко М.О., за театральну мініатюру «Чарівний бидон».

26 березня після перегляду конкурсних робіт журі визначили переможця та вручили дипломи у номінаціях:
- у номінації «кращий грим» диплом отримав дитячий театральний колектив «Криниця», керівник Гопта О.В., Токарівський СК;
- у номінації «кращий сценічний костюм» диплом отримав «зразковий» аматорський театральний колектив «Зірки з майбутнього», керівник Єрьомін Т.Г., Козочолопанський СБК;
- у номінації «краще музичне оформлення» диплом отримав театр-студія «Інтермедія», керівник Паніна С.О., Дергачівський РБК;
- у номінації «креативна постановка» диплом отримала театральна студія «Амок», керівник Паніна С.О., Прудянський СК;
- у номінації «високий художній рівень сценарного матеріалу» диплом отримав драматичний гурток «Любава», керівник Бондаренко Т.І., Слатинський СК;
- у номінації «краща дитяча роль» диплом отримала Діана Галат, дитячий театральний колектив «Криниця», Токарівський СК;
- у номінації «кращий дует» диплом отримали: Віталій Сухін і Олександр Садовий, драматичний гурток «Любава», Слатинський СК; Артем Бафталовський і Дмитро Красов, театр-студія «Інтермедія», Дергачівський РБК;
- у номінації «краща жіноча роль» диплом отримали: Юлія Тихонова, театр-студія «Інтермедія», Дергачівський РБК; за роль «мачухи» Вадим Алєнков, «зразковий» аматорський театральний колектив «Зірки з майбутнього», Козочолопанський СБК;
- у номінації «краща чоловіча роль» дипломи отримали: Віталій Сухін, драматичний гурток «Любава», Слатинський СК; Олександр Вакуленко, «народний» аматорський театральний колектив «Козачолопанські перлини», керівники Дигало О.В. і Дигало М.М., Козочолопанський СБК;
- у номінації «краща режисерська робота» диплом отримав «зразковий» аматорський театральний колектив «Зірки з майбутнього», керівник Єрьомін Т.Г., Козочолопанський СБК.
Дипломи учасника фестивалю отримали Русько-Лозівський СК і Черкасько- Лозівський СК.
Диплом ПЕРЕМОЖЦЯ отримав Козачолопанський сільський Будинок культури, керівник Дигало О.В., за уривок з п’єси «Мина Мазайло».

 

 

 

 

 

 

Подібні матеріали:

Творчі колективиТеатр мод "Корона"

Новости поселка ОльшаныНоворічний концерт (фоторепортаж)

--Корневой раздел--Фестиваль "Стара фортеця. Подорож через століття"

Новости поселка ОльшаныЗвітують творчі колективи Вільшанського Будинку Культури.

Новости поселка ОльшаныРеквієм Митцю.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика