Виїздна апаратна нарада

31 липня 2017 - Stanley

 

Як повідомляє офіційна Фейсбук-сторінка Райдержадміністрації 31 липня 2017 року у приміщенні Вільшанської селищної ради відбулася виїзна апаратна нарада з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, служб району, місцевими головами, керівниками установ, розташованих на території селищної ради, депутатами Вільшанської селищної ради під головуванням голови райдержадміністрації Жидкова К.С. з порядком денним:

1. Про роботу служби у справах дітей за I півріччя 2017 року та проблемні питання щодо взаємодії з органами місцевого самоврядування та органами державної влади, які приймають участь у соціальному захисті дітей.
2. Про хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур у сільськогосподарських підприємствах Дергачівського району.
3. Про можливість програмного забезпечення для зчитування паспорта громадянина України у вигляді ID - картки.
4. Про хід реалізації плану соціально – економічного розвитку Вільшанської селищної ради за I півріччя 2017 року. Про підготовку господарського комплексу селищної ради до початку опалювального сезону 2017/2018 років.

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика