Клуб любителів спортивного танцю "Гранд"

2 лютого 2014 - Stanley

 

Кажуть, що рок-н-ролл це не просто музика, а стиль життя. Акробатичний рок-н-ролл- не просто танець, а своєрідний сплав мистецтва і спорту. Свій родовід він веде від лінді-хопа, афроамериканського танцю, що виник в Нйю-Йорку у 20х роках минулого століття і поєднав в собі риси чарльстону, трепа, джазових та інших тогочасних танців.

      12 квітня 1954 року Біллі Хейлі записав свою знамениту пісню " Rock Around The Clock ", з якої починає свій відлік нова ера в музичній (і не тільки) культурі. А в 1955 році на широкі екрани вийшов фільм "Blackboard jungle", після якого, власне, рок-н-ролл і ввійшо у молодіжну моду.

Сучасний спортивний рок-н-ролл "винайшов" швейцарець Рене Сагарра на початку 70х років, поєднавши специфічні рок-н-роллні танцювальні рухи в закінчений хореографічний малюнок. Новий варіант радо сприйняла німецька асоціація учителів танців, після чого рок-н-ролл з дискотечного танцю перетворився на вид спорту.

   У 2013 році у Вільшанському будинку культури створено Клуб любителів спортивного танцю "Гранд", яким керує Міщенко Олександр Васильович. Члени клубу приймають участь в турнірах з акробатичного рок-н-роллу, мають нагороди лауреатів та переможців.

 

В планах клубу- участь у місцевих та районних заходах, конкурсах та фестивалях різного рівня.

Звітний захід- "Калейдоскоп дозвіллєвої діяльності селища"- у травні 2014

Подібні матеріали:

Новости поселка ОльшаныВідкритий турнір з акробатичного рок-н-ролу

Новости поселка ОльшаныЗвітують творчі колективи Вільшанського Будинку Культури.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика