ROCKеры Ольшан - Обьеденяйтесь!!!

Тема посвящена музыкальному стилю ROCK!
  
Повідомлень: 33
народ кто слушает рок, пишите! давайте обшаться!
Повідомлень: 94
Смотря что считать роком))
Мне по душе больше хевиметал - Iron Maiden, Manowar, Black Sabbath... Ну, и российские: Ария, Кипелов, Маврин zst
АктивистМедальПочетный форумчанин
Повідомлень: 233

Харьков 89,3 FM
[Ссылки видны только зарегистрированым пользователям! Зарегистрироваться на сайте!]
Повідомлень: 33
А как насчет альтернативы [С.Л.О.Т] , Эпидемия, Алконост,Evanescense,Limp Bizkit,Linkin Park,Nightwish,Nirvana,Rammstein,Red Hot Chili Peppers,Within Temptation,7Б,Кино,Ключи,Король и Шут,Линда,Наутилус,Океан Эльзы,Петра,Сектор Газа,Сплин,Тартак,Чичерина,Олька Савичева. МОЖЕТ КТОТО НАЙДЕТ СВОЕ?
ФотографМедальПочетный форумчанин
Повідомлень: 263
aleximmortal:
[С.Л.О.Т] , Эпидемия, Алконост,Evanescense,Limp Bizkit,Linkin Park,Nightwish,Nirvana,Rammstein,Red Hot Chili Peppers,Within Temptation,7Б,Кино,Ключи,Король и Шут,Линда,Наутилус,Океан Эльзы,Петра,Сектор Газа,Сплин,Тартак,Чичерина,Олька Савичева
Намішав так намішав...... laugh Тільки філі кіркророва до повноти картини невистачає.
Що може бути спільного у якісної музики Nightwish,Nirvana,Rammstein,Red Hot Chili Peppers, з таким лайном як 7Б ?

Доречі, Nightwish 17 березня в Києві. Ніхто не їде? Я спершу збирався, але враховуючи деякі особисті обставини та заплановані фінансові витрати, вирішив що перебюсь. Тим більше, що Nightwish без Тарьї Турунен вже не той......
Повідомлень: 33
а как насчет СЛОТ слушал?
ФотографМедальПочетный форумчанин
Повідомлень: 263
aleximmortal:
а как насчет СЛОТ слушал
Скачав, послухав. Нормально. Дякую за наводку.
Повідомлень: 94
Stanley:
Тим більше, що Nightwish без Тарьї Турунен вже не той......
А она тоже в Киев приезжает...
МедальПочетный форумчанин
Повідомлень: 151
morpheuz:
Мне по душе больше хевиметал
Поддерживаю!!!С 14-ти лет слушаю хэви,а вот русский рок не люблю.Точнее-не понимаю о чем они поют music
Повідомлень: 33
кто там говорил что плохое о 7Б ??? не знаю считаю что они одни из лучших представителей русского рока!
ФотографМедальПочетный форумчанин
Повідомлень: 263
aleximmortal:
кто там говорил что плохое о 7Б ??? не знаю считаю что они одни из лучших представителей русского рока!
Що????????????? laugh rofl Спасибі,розсмішив.
Яке відношення ця убога попсня з порожніми дебільними текстами ває відношення до рок-музики взагалі і до російського року, як явища, зокрема?
Повідомлень: 60
Stanley:
Що????????????? Спасибі,розсмішив. Яке відношення ця убога попсня з порожніми дебільними текстами ває відношення до рок-музики взагалі і до російського року, як явища, зокрема?
про какую песню идет речь? дайте послушать
МедальПочетный форумчанин
Повідомлень: 151
aleximmortal:
кто там говорил что плохое о 7Б ??? не знаю считаю что они одни из лучших представителей русского рока!
Бред полный.Но это чисто мое мнение.Я не понял ни одной их песни.Набор ничем не связанных между собой слов.
На початок сторінки 
|
Перейти на форум:
Швидка відповідь
Щоб писати на форумі, зареєструйтесь або авторизуйтесь.

← Назад

Хто on-line?
Користувачів: 0
Гостей: 4
Сьогодні зареєстровані користувачі не відвідували сайт
Яндекс.Метрика