День місцевого самоврядування

12 грудня 2013 - Stanley

Як повідомляє сайт Дергачівської районної Ради 6 грудня у сільських та селищних радах району відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Цього дня, на запрошення Вільшанського селищного голови Олексія Литвинова, голова Дергачівської районної ради Михайло Бушев та голова Дергачівської районної державної адміністрації Андрій Руденко відвідали святковий захід у Вільшанському Будинку культури.
На урочистості з нагоди професійного свята були запрошені також депутат Дергачівської районної ради Віктор Оніщенко, представники органів місцевого самоврядування Богодухівського району, з якими у Вільшанської селищної ради склалися давні добрі стосунки, посадовці та депутати селищної ради, представники громадськості та духовенства.

Відкривали офіційну частину голова районної ради М.Бушев та голова райдержадміністрації А.Руденко. Перші особи району щиро привітали присутніх з професійним святом, подякували за відповідальну роботу, вагомий внесок у розвиток громади та розбудову місцевого самоврядування.

З вітальними словами виступили також Вільшанський селищний голова О.Литвинов та почесні гості з Богодухівського району.

Під час церемонії нагородження Почесними грамотами були відзначені кращі працівники та депутати Вільшанської селищної ради.

У другій частині урочистостей на всіх присутніх чекав великий святковий концерт. 

©http://rayrada.gov.ua/

 

Подібні матеріали:

Новости поселка ОльшаныЗбори з приводу переіменування вулиць

Новости поселка ОльшаныЗвіт Голови селищної Ради О.І. Литвинова

Новости поселка ОльшаныВиїздний прийом громадян головою Дергачівської РайДержадміністрації

ВідеоВідверта розмова з А. Літвіновим

Новости поселка ОльшаныВ Дергачівському районі- новий очільник

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика