Розслідування по фактах розбійних нападів та грабежу в селищі Вільшани

11 жовтня 2014 - Stanley

 Як повідомляють "Вісті Дергачівщини" нещодавно у селищі Вільшани, поблизу однієї з крамниць, на 48-річного чоловіка здійснили напад двоє невідомих мо­лодиків. Вони приставили до спини потерпілого ножа і, за­стосувавши фізичне насилля, відібрали мобільний телефон і 800 грн.

Потерпілий одразу подав заяву до Дергачівського РВ. На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронцям вдалося швидко вийти на слід розбійників. Одним з підозрю­ваних було визнано 19-річного жителя Вільшан, якого пра­цівники міліції одразу затримали і доставили в ІТТ РВ. Слідчі встановили і особу другого зловмисника. Це 18-річний жи­тель міста Лозова, який товаришував із затриманим.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 187 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб або особою, яка раніше вчинила розбій, або бандитизм), що карається позбавленням волі на строк до 9 років з конфіскацією майна.

В ході слідства було встановлено, що ця злочинна пара підозрюється у скоєнні ще двох злочинів, а саме розбою та грабежу.

Так, підозрювані, знаходячись у стані алкогольного сп'яніння, почали чіплятися до 10-річного хлопчика і нама­гались відібрати у нього велосипед. На поміч синові з двору вибігла мати. 30-річна жінка намагалась відібрати велосипед у нападників, натомість останні почали відштовхувати її, один з них дістав розкладного ножа і погрожував розправою. В цей час на вулиці з'явилися сусіди заявниці, які підняли галас, щоб врятувати жіночку. Зловмисники були змушені кинути ве­лосипед та втекти.

Працівниками слідчого відділу Дергачівського РВ за да­ним фактом порушено кримінальне провадження відповідно до ч. 2 ст. 187 КК України (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб або особою, яка раніше вчинила розбій, або бандитизм), що карається позбавленням волі на строк до 9 років з конфіскацією майна.

Також слідчі встановили, що з метою пограбування по­плічники спровокували бійку з компанією місцевих хлопців. У результаті 23-річного жителя Вільшан злочинці ударили по голові. Коли хлопець впав, обшукали його кишені, але грошей не знайшли. За даним фактом відкрито кримінальне прова­дження відповідно до ч. 2 ст. 186 (грабіж, поєднаний з на­сильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я по­терпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб), що карається позбавленням волі на строк до 6 років.

На теперішній час проводиться досудове розслідування на причетність кримінального дуету до скоєння інших злочинів.

Подібні матеріали:

Новости поселка ОльшаныСуд виніс вирок любителю нетверезих покатушок на чужому авто.

Новости поселка ОльшаныСуд виніс вирок пенсіонеру, що порізав сина.

Новости поселка ОльшаныВбивство на вул. Комсомольській.

Новости поселка Ольшаны"Беркут" затримав наркомана

Новости поселка ОльшаныРаніше засудженого вільшанця затримали за пограбування

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика