Суд виніс виток хулігану.

18 травня 2019 - Stanley

 

Як повідомляє портал Город Х, Дергачівський районний суд визнав винним Володимира Михайлуся, уроженця сел. Вільшани, що працює електриком АСС "Гофропак" в м. Харкові в хуліганстві і приговорив до двох років позбавлення волі з випробувальним строком 2 роки.

Згідно матеріалам справи, інцендент стався 24 січня 2019 року на вул.С. Ковалевського у Вільшанах. Володимир Михайлусь знаходячись в стані сильного алкогольного сп'яніння побачив на вулиці двох школярів і почав до них приставати, заважати пройти по вулиці.

 Ситуацію побачила місцева жителька Наталя Зуб, що йшла з своїми дітьми, вона підійшла до хулігана і зробила йому зауваження. В цей момент, налякані школярі встигли втекти.

 Однак, така поведінка лише роздратувала чоловіка. Він почав матюкати жінку. В певний момент вхопив за волосся, а потім різко штовхнув, внаслідок чого мати двох дітей упала в замет. Після чого, він знову схопив її за волосся і почав мокати обличчям в сніг.

 Через деякий час Наталі вдалось вирватись і перевернутись на спину. В цей момент хуліган вхопив жертву руками за горло і кілька разів ударив ногами по стегнах. Вириваючись жінка подряпала обличчя хулігану, цим вона роздратувала нападника, він відпустив горло і волосся, вхопив її за ліву руку і засунув її безіменний палець собі в рот.І стиснув зуби з такою силою, що зняв шкіру біля ногтевої фаланги.

 Через 20 хвилин хуліган почав втрачати інтерес до жертви, чим і скористалась жінка спробувавши втекти. Але втекти їй не вдалось, хуліган зробив "підсічку" і вона знову упала.

Подробиці- Портал ГородХ- Сергій Бражник.

фото- портал Город Х

 

Подібні матеріали:

Новости поселка ОльшаныСуд виніс вирок батькові, що зарізав сина

Новости поселка ОльшаныПоліція затримала чоловіка з наркотиком

Новости поселка ОльшаныПівроку після конфлікту.

Новости поселка ОльшаныВільшанець обікрав автівку і загубив на місці скоєння злочину власну мобілку

Новости поселка ОльшаныУ Вільшанах чоловік обікрав сам себе

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика