Виїздний прийом громадян головою РДА

30 січня 2017 - Stanley
Як повідомляють "Вісті Дергачівщини" 25 січня  уВільшанській Селищній Раді відбувся виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації Політухою О.О. .
Зі своїми проблемами прийшли активісти, яким небайдуже життя селищної ради. Порушувалися питання ремонту даху на будівлі лікарні ім. П.М. Агеєнка, утеплення фасаду дитячого навчального закладу «Світанок». Громада селища просила надати роз'яснення щодо нарахувань за послугу газопостачання, а саме розбіжності показників. Підіймалося болюче питання для громади - закриття відділення Ощадбанку на території селищної ради, на що Олександр Олександрович запропонував декілька шляхів вирішення. Ще просили допомогти у вирішенні питання відновлення роботи стаціонарного телефону.
Для вирішення порушених питань та надання роз'яснень на прийомі були присутні представники органів місцевого самоврядуван¬ня, керівники служб району. Всі, хто прийшов на прийом до голови, в разі потреби, отримали консуль¬тації та роз'яснення. Питання, які потребують детального вивчення, Олександр Політуха доручив відповідним службам та взяв під особис-тий контроль.
 

Подібні матеріали:

Новости поселка ОльшаныЗвіт Голови селищної Ради О.І. Литвинова

Новости поселка ОльшаныВиїздний прийом громадян головою РДА

Новости поселка ОльшаныВиїздний прийом громадян головою Дергачівської РайДержадміністрації

Новости поселка ОльшаныВ Дергачівському районі- новий очільник

Новости поселка ОльшаныФоторепортаж зі святкування Дня Незалежності, Дня Державного Прапора та річниці визволення від німецько-фашистських загарбників

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика