Виявлено спалах африканської чуми свиней

29 серпня 2016 - Stanley

 

Як повідомляє сайт Держслужби з безпеки харчових продуктів, 29 серпня за 300 метрів від села Протопопівка було виявлено два трупа домашніх свиней. Біоматеріал був взятий на експертизу, яка показала що причиною смерті тварин стала африканська чума свиней. Це перший випадок виявлення цього небезпечного захворювання в Харківській області. В зв'язку з цим проводятся зажоди для локалізації джерела інфекції та недопущення поширення хвороби. Зокрема, розгорнуто шість блокпостів на яких проводится дезінфекція всіх транспортних засобів що перетинають межі ураженої території, також буде проводитись подворовий обхід з метою виявлення  та ліквідації хворих тварин а також відстріл диких кабанів.

 Як припускає заступник голово харківської облдержадміністрації Марк Беккер - заражені тварини були завезені з сусідніх решіонів України. 

      "Сьогодні в Україні склалася небезпечно ситуація з вірусом АЧС : тільки за останній місяць зареєстровано 10 спалахів захворювання , в тому числі у сусіднії областяї -= Запорізькій, Полтавській, Сумській. За останні три роки було виявлено дуже багато випадків захворювання. Нам в Харківській області вдавалось уникати цього за рахунок заходів профілактики - це і контроль за поголів'ям і дотримання всіх інструкцій на підприємствах, і своєчасна вакцинація. Всі ці заходи булуть вживатися і надалі" - запевнив Беккер.

 

UPD/

 

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика