Жителі Малої Рогозянки не хочуть об'єднання з Вільшанами

16 липня 2016 - Stanley

Як повідомляє  Інтернет-портал alternatyva-pisochyn.com.ua  в Малій Рогозянці місцевими активістами піднімаєтся питання проти обєднання громад з Вільшанами.

Як відомо, в минулому році до сільської Ради Малої Рогозянки надійшла пропозиція про об'єднання в одну громаду з Вільшанами. Сільська Рада  швидко зреагувала на цю пропозицію, була проведена робота по злиттю громад, рішення зборів, рішення сесії, навіть,  полагоджена дорога.

Та виявилось, що серед мешканців Малої Рогозянки є різні думки з цюого приводу.

На території Ради мешкає 850 жителів, на зборах  у селі Перемога були присутніми 56 чоловік, з низ за об'єднання проголосувало 36, у рогозянці присутніх було 77 з них за - 28. Тобто долю всіх вирішили 64 чоловіки! Що викликало обурення у опонентів.

Місцеві активісти Юлія Кіт, Віталій Писаренко, Сергій Синявський виступили зі зверненням до голови Райдержадміністрації в якому висловили протест проти такого об'єднання громад. Звернення підписали 416 мешканців і, за словами активістів, готові підписати більше.

Під час сесії сільської Ради, на якій мали підписати згоду про об'єднання і на яку прибув голова Золочівської  РДА  Л.В. Канівець, на майдані перед приміщенням Ради зібралось понад 150 мешканців, що намагались прорватись до зали з метою недопустити підписання, та вимагали  проведення нових слуханнь, згодом почали вимагати відставки сільського Голови А.М. Натальченка. Кількість людей весь час збільшувалась. . Від «сміттєвої люстрації» Натальченка відділяв крок та широка спина Л.В.Канівця. І він таки по ній від когось отримав стусана. Заспокоїв народний бунт лише наряд міліції..

Фото Василь Мірошник.

Подібні матеріали:

Новости поселка ОльшаныЗбори громади з приводу реформи місцевого самоврядування

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика