Волонтери потрапили під обстріл.

2 травня 2015 - Stanley

 

Як повідомляє на своїй сторінці в facebook  Олена Любинецька, їх мікроавтобус був обстріляний бойовиками поблизу Горлівки, під час доставки допомоги бійцям ЗСУ, спочатку зі снайперської гвинтівки калібру 12,7, а потім з ПТРК "Корнет" ( такі види озброєння є лише к російської армії). Нащастя ніхто не постраждав. Мікроавтобус потребує серйознонго ремонту.

 об'їхавши всі заплановані точки активісти зупинились на блокпосту у своїх знайомих, де їм зпропонували відпочити, випити чаю. Та щойно вони відійшли від автобуса пролунав перший постріл- з гвинтівки. А в слід за ним прилетіла протитанкова керована ракета "Корнет", лише відчинені двері врятували мікроавтобус від повного знищення.

 Олена Любинецька: "Мы остановились под деревьями и начали выгружать гуманитарную помощь. Дверь автобуса была открытой. Как вдруг раздался какой-то звук, потом хлопок и взрыв за автобусом. Как потом выяснилось, снаряд прошил стенку салона и вылетел через дверь, взорвавшись на открытом воздухе"

Артем Фисун: "Це ПТУР, з якого вистрелили в наш автомобіль, який пройшов навскрізь. Двері були відчинені, тому він пройшов мимо. Він не затримався в автівці, вибуху не сталося. Вибух вже був у лісопосадці"

 

Сюжет Еспрессо-TV

 

[[

 

Хто бажає допомогти  з ремонтом мікроавтобуса:
4149 4378 5137 8917 Приватбанк
т. 095 8776912
т. 067 1055358

Elena Lubinetskaya

 

Подібні матеріали:

ПостатіГерої не вмирають!

Новости поселка ОльшаныЗвітують волонтери

Новости поселка ОльшаныУ Вільшанах відкрився волонтерський пункт

Новости поселка ОльшаныВільшанці прощаются з героем

Новости поселка ОльшаныЗустріч активу ветеранів

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад

Яндекс.Метрика