Звітують волонтери

11 грудня 2014 - Stanley

-Звітую про вчорашю поїздку на передову, яка ледь не стала фатальною. Виїхали  насвітанку. Дорогою наділили светрами хлопців, що стояли вздовж траси - іх інши волонтери рідко балують доставками. Прибули на 1-й блок-пост під Горлівкою.Там згрузили бронежилет, термобілизну, бушлати, ліки,цигарки та харчі.Коли збирались їхати далі по позиціям почав вести вогонь сепарський снайпер. Наш водій швидко загнав автобус за дерева, а на трасі несподівано звідкілясь виїхала машина ОБСЄ. З неї вийшов якійсь чоловічок та не ховаючись, впевнено зупинився на відкритому для пострілів місці. Після чого постріли за якусь мить припинились, чоловік помахав руками. даючи зрозуміти, що небезпека минула. Незабаром авто ОБСЄ рушило далі і ми швидко газонули слідом. Звідтіля поїхали на 2 блок-пост, але не доїхавши двохсот метрів до нього почули автоматні черги. зупинились. З посту нам посигналили щоб ми не наближались. Не встигли ми ровернутись, як по нас з позицій сепаратистів відкрили мінометний вогонь. Навкруги стояв гул, свист, вибухи.Здалось, що час зупинився. Водій набрав швидкість і помчав в бік лісополоси. На 3 блок-пост їхали з великою обережністю,

спостерігаючи за написами вздовж дороги, які сповіщали, що місцина замінована.На 3-й прибули вже без пригод та розгрузились, поспілкувались з бійцями і знову дорога. Тепер на черзі 6-й. Оминаючі заміновані дялянки місцевості прибули на місце, і зразу звернули увагу на гучну канонаду, що не вщухала ні на мить. Нам пояснили, що це звуки бою за аеропорт. Ввечорі над ним взагалі стоїть постійне зарево від розривів, а якби не булоб туману, то можна було б розгледіти клуби чорного диму що вкривав собою його територію. Після відпочинку на посту, швидко ще до темряви відправились назад до дому, захопивши з собою, одного "героя", що через Хар ків прямував у відпустку. Тепер щодо потреб.

Прохання від бійців. - дуже просять тепловізорів, яких не має зовсім і які б могли допомогти вчано виявити наближення ворога на місцевості. що погано продивляється.

 

Потрібні також оптика, біноклі, прилади нічного бачення. Завжди потрібен теплі військові речі, взуття, перчатки (бажано тактичні), шапки, шкарпетки, цигарки, різноманітна їжа. ВСІ кому не байдуже наше майбутнє, доля нашої України підключайтеся до надання допомоги нашим захисникам! Хлопці СПОДІВАЮТЬСЯ тільки на НАС на ГРОМАДУ! Чиновникам вже в них довіри не має! Перераховуйте гроші на карту 5169 3305 0179 9453 Приватбанку рахунок 26001052327588 Приватбанк Елена Любинецкая. забов'язуюсь постійно звітувати за витрачені кошти, викладаючи інформацію в соц. мережах. Велика особиста подяка за велику неоціненну допомогу в збиранні коштів та речей Наталии Шетиловой, Геннадию Балейко ( завдяки професіоналізму якого ми доїхали до місця призначення і повернулись неушкодженими) , київській громаді "Вільні люди"- Анастасии Рачкован - за бушлати та термобілизну.
.Макимовичу, який надав спеціальні ліки для бійців та лікарні в Дзержинську, Некому "Саше", який перерахував на картку гроші в кількості 1705 гривень, Водько Алле - 60 гр. Всім, всім Велика подяка від бійців!!

Подібні матеріали:

Новости поселка ОльшаныУ Вільшанах відкрився волонтерський пункт

Новости поселка ОльшаныВолонтери потрапили під обстріл.

Новости поселка ОльшаныЗустріч активу ветеранів

ПостатіГерої не вмирають!

Новости поселка ОльшаныВільшанці прощаются з героем

Коментарі (1)
Миронов # 21 грудня 2014 в 20:40 0
Слава ДНР

← Назад

Яндекс.Метрика